МОДЕЛЮВАННЯ І ФАРБУВАННЯ БРІВ

Брови відіграють дуже важливу роль у створенні образу. Правильно підібрана форма допомагає сбалансувати пропорції обличчя, відкриває погляд, робить риси виразнішими. З огляду на те, що саме брови диктують вираз обличчя - сумне, наївне, владне, іронічне, впевнене - легка корекція брів допоможе вам не тільки виглядати привабливіше, а й змінити імідж.

Моделювання та оформлення брів перетворилося на справжнє мистецтво, і наші бровісти володіють ним віртуозно. Ми допоможемо вам підібрати ідеальну форму, зробимо фарбування брів (фарба або хна на вибір за вашим бажанням).

Також рекомендуємо послугу Henna SPA (Хенна СПА) - SPA фарбування брів з ефектом татуажу. Фарбування брів хною дає можливість зробити брови виразними, камуфлювати пропуски в перещипаних або рідких бровах, а спа-догляд дозволяє досягти бездоганного результату фарбування. Так, шампунь очищує волоски і відкриває лусочки для глибшого проникнення пігменту без аміаку. За рахунок правильної підготовки шкіри - очищення і видалення відмерлих клітин - нам вдається отримати рівномірний насичений колір на шкірі. Подовжує ефект від процедури спеціальний фіксатор, який зволожує і живить шкіру, допомагає пігменту проникнути у верхній шар шкіри, дбайливо доглядає за волосками і надає їм блиск.

Натуральна хна, як відомо, дає рудуватий відтінок, тому для створення 7 відтінків для різних кольоротипів до складу Henna Spa входить ще кілька натуральних трав і барвників. Henna Spa не містить свинцю і аміаку і не вимагає використання перекису водню. На шкірі тримається від 5 до 17 днів, на волосках - від 4 до 6 тижнів (залежно від догляду, техніки нанесення і типу шкіри).
Виробник: Індонезія

НАРОЩУВАННЯ ВІЙ

Нарощування вій - процедура подовження натуральних вій і надання їм об'єму за допомогою штучних вій. Існує класичне нарощування (коли приклеюється одна штучна вія до однієї натуральної) і об'ємне (з кількох ультратонких вій створюється пучок і приклеюється до однієї натуральної вії). При цьому за рахунок товщини, довжини, вигину можна досягти різного ефекту, скорегувати форму очей і візуально розкрити погляд.

Для власниць світлих і тонких нижніх вій також актуальне нарощування нижніх вій. Рекомендується нарощувати нижні вії разом з верхніми, щоб нижня і верхня повіка виглядали гармонійно. При нарощенні верхніх і нижніх вій ви зможете повністю виключити косметику для очей! Якщо вас цікавить нарощування вій Київ центр - в Uncras Studio працюють майстри найвищого рівня, що володіють просунутими новітніми технологіями:

Класичне нарощування вій, техніка європейского нарощування, макіяж без макіяжу, об'ємне нарощування вій 2D/3D, нарощування голлівудський об'єм або голлівудське нарощування, гіпероб'ємне нарощування вій, ботокс для вій LASH і ін.

У салоні краси Uncras Studio на Трьохсвятительскій, 11 ви також можете зробити ламінування вій. Ця популярна процедура дозволяє не лише надати віям об'єм, колір, красивий вигин, але і сприяє формуванню здорових волосяних цибулин, внаслідок чого ваші вії будуть міцнішими і густішими. Важливий чинник - ламінування вій забезпечує захист від негативного впливу навколишнього середовища - перепадів температур, сухості, морозів тощо.

ЗАПИСАТИСЬ

Цены

послуги вартість
Фарбування брів 200.00 UAH
Біофіксація (довгочасна укладка) брів 700.00 UAH
Моделювання брів Топ-бровіст 200.00 UAH
Фарбування фарбою Топ-бровіст 200.00 UAH
Фарбування хною Топ-бровіст 200.00 UAH
Моделювання брів+Фарбування хна Топ-бровіст 400.00 UAH
Моделювання брів+Фарбування фарба Топ-бровіст 400.00 UAH
Ламінування вій 700.00 UAH
Ламінування + ботокс вій 800.00 UAH
Зняття вій 100.00 UAH
Фарбування вій 200.00 UAH