Uncras Studio - Салон краси в центрі Києва

ЗАПИСАТИСЬ

Ункрас студія - унікальна краса в кожному! В салоні на Трьохсвятительській, 11 - всі види перукарських послуг, нігтьова естетика, макіяж, корекція та фарбування брів, ламінування та нарощування вій. Наша команда експертів створить для вас неповторний індивідуальний стиль, який стане відображенням і продовженням вашої особистості.

НАШІ ПОСЛУГИ

Цены

послуги вартість
Стрижки от 600 UAH
Лікування волосся от 600 UAH
Фарбування волосся от 1200 UAH
Манікюр та Педикюр от 400 UAH
Брови от 300 UAH
Вії от 300 UAH
Make-Up от 600 UAH

О Нас

Наш досвід в колористиці допоміг нам розробити алгоритм дій для отримання бездоганного результату процедури фарбування або зміни кольору волосся. Ми пропонуємо безкоштовну консультацію колориста, під час якої вибираємо тестове пасмо, по якому робимо діагностику структури волосся і розподіл пігменту, натурального або штучного, після минулих фарбувань, підбираючи коректор, пігмент і найменш агресивний відсоток перекису водню.


За п'ять років існування салону ми брали участь у багатьох конкурсах, що допомогло нам згуртувати нашу унікальну команду - Unique crew & Rasskazova - розвинути почуття гармонії та фірмового стилю в нашій салонної роботі. Ми досягли крутих результатів! Виграли срібло і два роки поспіль перемагали в національному конкурсі Wella Trend Vision Award! Команда Uncras отримала статус найкращих колористів України і представляла країну на світовому чемпіонаті в Барселоні в 2017 році і Лондоні в 2018.

Ми виконуємо стрижку з подальшою персоналізацією по сухому волоссю - так досягається ефект простішого укладання в повсякденному житті. Обираємо класичні британські техніки точного зрізу та креативні італійські для побудови необхідного об’єму у формі стрижки. Достатньо фена та індивідуально підібраного стайлінгу, щоб укласти волосся в розкішну зачіску за кілька хвилин, і почати ранок з компліментів і прекрасного настрою.


Читайте наш блог

Тенденції, тренди, інтерв'ю з нашими стилістами, професійні секрети, поради, новини Uncras і просто все, що нас надихає. Будьте з нами! Читати